• Sala Sportowo-Widowiskowa Zespołu Szkół Sportowych w Ełku ul. Suwalskiej 15 Witamy !

    • O nas

     Hala sportowo – widowiskowa przy Zespole Szkół Sportowych w Ełku przy ul. Suwalskiej 15 została oddana do użytku 8 października 2019 roku. Odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali sportowej. W uroczystości otwarcia uczestniczyli m.in. Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz, Senator RP Małgorzata Kopiczko, Poseł na Sejm RP Wojciech Kossakowski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin czy były reprezentant Polski w piłce nożnej Wojciech Kowalewski.

     http://www.youtube.com/watch?v=xi4VWnK1ClA

     Obiekt został sfinansowany ze środków Miasta Ełk oraz funduszy UE i wpisuje się w nurt architektury pasywnej.Łączna wartość inwestycji to ponad 9 mln zł. Dzięki tym działaniom ełcka szkoła sportowa jest jedną z najatrakcyjniejszym w regionie, ponieważ posiada dwie hale sportowe, boisko wielofunkcyjne, bieżnię lekkoatletyczną ze sztucznej nawierzchni, tor rolkowy, siłownię zewnętrzną, a także plac zabaw. Zespół Szkół Sportowych będzie mógł teraz jeszcze skuteczniej kształcić przyszłych liderów sportu.Głównym założeniem obiektu jest realizacji zadań oświatowych oraz tych z zakresu szeroko rozumianego rozwoju kultury fizycznej oraz sportu na terenie Miasta Ełku.

      

     Adres                                Dane handlowe                            E-mail

     Zespół Szkół Sportowych           NIP: 848-182-54-38                sekretariat@zss.elk.pl             
     19-300 Ełk                      rk konta (Gmina Miasto Ełk):              tel.
     87 732 63 70 / 66                            ul. Suwalska 15           40 1020 3541 00005102 0328 0922         

      

     Nasza oferta

     W swej podstawowej działalności hala realizuje statutowe zadania jednostki oświatowej jaką jest Zespół Szkół Sportowych w Ełku. Na parterze budynku oprócz sali sportowej zlokalizowano 4 szatnie z umywalniami, w tym dwie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, 2 pokoje nauczycieli WF oraz salę wielofunkcyjną. Na piętrze znalazła się sala wielofunkcyjna, siłownia oraz szatnie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Jest również Siłownia, która znajduję się w nowym budynku wyposażona jest w m.in. atlas, ławeczkki treningowe, rowery treningowy, bieżnie elektryczne, trenażery wioślarskie oraz orbitreki magnetyczne. Ponadto hala ogrzewana jest gazem ziemnym i jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Nowy obiekt sportowo-rekreacyjny jest doskonałym uzupełnieniem istniejącego już zaplecza technicznego Zespołu Szkół Sportowych w Ełku.Poza czasem pracy dydaktycznej jednostki, obiekt udostępniany jest na zasadach komercyjnych. Naszymi kontrahentami są zarówno firmy jak i osoby prywatne, kluby i stowarzyszenia sportowe, spółdzielnie mieszkaniowe oraz organizatorzy eventów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najmów obiektów sportowych.

  • Kontakt

   • Zespół Szkół Sportowych w Ełku, ul. Suwalska 15
   • 87 732 63 70
   • Suwalska 15

    19-300 Ełk
    Poland
   • Godziny pracy szkoły 7-20
   • NIP: 8481553112
   • REGON: 790371285
   • Strona archiwalna: www.archiwalna.zss.elk.pl/news.php
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • liczba odwiedzin: 4983