Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook Edukacja teatralna17/09/2014 07:29:48 
 
Szkoła
Rekrutacja SP
Szkoła Podstawowa Sportowa
Rekrutacja LO 2014/2015
Uczniowie
Rodzice
Matura
Nauczyciel
Organy szkoły
Karty Pracy z matematyki do sprawdzianów diagnostycznych
OgłoszenieW związku z trwającymi w naszej szkole diagnozami umieszczamy poniżej Karty Pracy przygotowane przez wydawnictwo Nowa Era. Materiały pomogą w przygotowaniach do testu z matematyki. Życzymy owocnej pracy!

klasa 4, klasa 5, klasa 6
Wyjazd na musical "Chłopi" do Gdyni
OgłoszenieDnia 25 października 2014 roku odbędzie się wyjazd pracowników ZSS w Ełku i emerytów do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical "Chłopi". Dopłata do wyjazdu wynosi 40 zł. Wpłat proszę dokonywać do 16 września 2014 roku do pana Jerzego Sowulewskiego.

Dyrekcja i Komisja Socjalna ZSS
Treningi piłki nożnej LO
Treningi z piłki nożnej chłopców dla klasy II A i pozostałych chętnych uczniów LO, będą odbywały się we wtorki, środy i czwartki o godzinie 15.15 na orliku szkolnym. Serdecznie zapraszam.
Tomasz Kowalko
Spotkanie integracyjne klas pierwszych liceum i „Otrzęsiny”
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Ale się działo!

Jak co roku w pierwszych dniach nauki uczniowie klas pierwszych liceum wraz z wychowawcami i panią dyrektor Dorotą T. Karpińską wzięli udział w spotkaniu integracyjnym i „Otrzęsinach”. 5 września o 9 rano wszyscy spotkali się w Centrum Edukacji Ekologicznej przy ulicy Parkowej. Wymarzona, piękna pogoda sprzyjała nie tylko wzajemnemu poznawaniu się, ale także rozgrywkom między klasami, które przygotowali zwycięzcy z ubiegłego roku klasa 2A pod opieką wychowawczyni pani Katarzyny Zastockiej.
Na początku każda klasa miała zajęcia z wychowawcą, w czasie których uczniowie zapamiętywali swoje imiona, szukali osób o podobnych zainteresowaniach i dzielili się informacjami o sobie. Następnie odbyły się spotkania z przedstawicielką Policji na temat zagrożeń i odpowiedzialności nieletnich. I wreszcie wyczekiwane przez wszystkich „Otrzęsiny” (bo nie było przecież wiadomo, jakie konkurencje przygotowano). Rywalizacja była zażarta, ale zwyciężyła klasa 1M – gratulujemy! Okazało się, że lepiej poradzili sobie z biegiem w kółku czy skakaniem na skakance. Na pewno do zwycięstwa przyczynił się również wychowawca klasy pan Zygmunt Sikorski, który pokonał wychowawczynię klasy 1L panią Teresę G. Gorajewską w konkurencji picia mleka ze spodka.
Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za miło spędzone chwile.
Letni obóz siatkarski
W dniach 25 – 30 sierpnia 2014 r., dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Ełku młodzież z rocznika 2002 i 2003 już kolejny raz miała okazję uczestniczyć w obozie sportowym, tym razem w Gołdapi.
Gołdap – jako piękne, malownicze miasto, które chętnie odwiedzają turyści z całego kraju i nie tylko, tym razem także nie zawiódł. Zachwycił nas swoim spokojem, ujął sprzyjającym klimatem, co dla adeptów piłki siatkowej ma zasadnicze znaczenie.
Korzystając z uroków natury i niezwykle sprzyjającej atmosfery młodzi siatkarze intensywnie pracowali, doskonaląc technikę oraz istotne elementy tej dyscypliny sportowej. Codzienne treningi okazały się być ciężką i opłacalną przyjemnością, po której znalazło się jeszcze wiele sił, aby korzystać z basenu. W obliczu tak niespożytych pokładów pozytywnej energii prawdą okazuje się stare porzekadło „W zdrowym ciele – zdrowy duch”. Aby wzmocnić kwintesencję znaczenia tej ciągle żywej metafory, dzięki uprzejmości kierownika uzdrowiska – Pana Jarosława Dzienisa nieodpłatnie zwiedziliśmy słynne na całą Polskę – gołdapskie tężnie, za co serdecznie dziękujemy.
Największą atrakcją dla obozowiczów okazał się być park linowy. Zmagania z „samym sobą” oraz pokonywanie własnych słabości uwieńczone zostały ogniskiem z pieczeniem kiełbasek – w niepowtarzalnej atmosferze. To jednak nie wszystko. Jak wiadomo sprzyjająca aura i intensywne treningi wzmagają kreatywność, której na pewno nam nie zabrakło. Wiedzeni chęcią kontaktu z przyrodą wybraliśmy się na Safari, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć z bliska dzikie zwierzęta.
Serdecznie dziękujemy Prezydentowi Miasta Ełku za wsparcie, dzięki któremu mieliśmy możliwość uczestniczyć w tak niebanalnym wydarzeniu.
Trenerzy:
Jarosław Andrzejewski
Grzegorz Orzeł
Dariusz Maciorowski
Kierownik:
Katarzyna Cholewińska
Organizator:
Katarzyna Klimach

Zdjęcia z obozu
Treningi z piłki siatkowej dla dziewcząt z LO
Serdecznie zachęcam dziewczęta z Liceum do udziału w treningach siatkarskich, które będą odbywały się trzy razy w tygodniu:
Wtorek godz. 15:15
Środa godz. 16:00
Czwartek 15:15

trener Jarosław Andrzejewski
Wprowadzamy dziennik elektroniczny
OgłoszenieInformujemy, że nasza szkoła od roku szkolnego 2014/2015 wprowadza dziennik elektroniczny, który zastąpi dziennik papierowy.

E-dziennik dostępny jest pod adresem:

https://uonetplus.vulcan.net.pl/elk/.


Link do strony umieszczony jest na witrynie szkoły.

W procesie edukacyjnym dzieci i młodzieży współpraca szkoły i rodziców pozwala uzyskać wiele pozytywnych efektów kształcenia. Systematyczne kontakty, zebrania rodziców, wsparte bieżącą informacją dostarczaną za pomocą witryny ułatwiają śledzenie postępów w nauce i odpowiednie dobranie motywujących narzędzi rozwoju ucznia.

Przed korzystaniem z e-dziennika należy zapoznać się z Zasadami Funkcjonowania Dziennika Elektronicznego w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku.

Więcej informacji na stronie producenta e-dziennika.

Aby korzystać z e-dziennika należy posiadać pocztę elektroniczną i wypełnić deklarację, która znajduje się w sekretariacie (lub kliknij, aby pobrać). Oświadczenie musi być dostarczone osobiście do wychowawcy klasy, potwierdzone podpisem. Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów związanych z obsługą e-dziennika.

Prosimy o przekazywanie sugestii i uwag dotyczących funkcjonowania dziennika.
Rozpoczęcie roku szkolnego
Ogłoszenie
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września 2014 r. w sali gimnastycznej:

Liceum Ogólnokształcące – godzina 9:00

Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 oraz oddziały przedszkolne – godzina 11:00.


Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców , opiekunów oraz pracowników szkoły.
zebrania RP
Zebrania Rady Pedagogicznej odbędą się:

25.08.2014 r. o godz. 8:00 spotkanie rady Zespołu Szkół Samorządowych w sali 213,

25.08.2014 r. o godz. 9:30 spotkanie zespołu edukacji wczesnoszkolnej, oddziałów przedszkolnych, świetlicy, biblioteki i nauczycieli języków obcych w świetlicy,

29.08.2014 r. o godz. 9:00 spotkanie rady Zespołu Szkół Samorządowych w sali 213,
1.09.2014 r. o godz. 10:00 spotkanie wychowawców klas sportowych, nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów w sali 213.
Treningi do turnieju Tuska
Treningi przygotowujące dzieci do turnieju o puchar Tuska, w miesiącu sierpniu będa odbywać się w następujące dni: 8,9,10,11,19,21,22,28,29
-dziewczynki: godzina 12.00
-chłopcy: godzina 13.15

Kowalko Tomasz
Uwaga! Zmiana numerów telefonów
OgłoszenieOd dnia 01.08.2014 zostają zmienione nr telefoniczne w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku
w następujący sposób:
- Sekretariat - 87-732-63-70
- Dyrektor - 87-732-63-71
- Księgowość - 87-732-63-75
z uwagi na sezon urlopowy informację można uzyskać pod nr 87-732-63-75
Strona 1 z 34 1 2 3 4 > >>
Zarejestruj się
Projekty w szkole
Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
W skrócie
Liceum Ogólnokształcące
Prowadzimy klasy z rozszerzeniem:
- matematyka, informatyka, geografia
- język polski, język angielski, historia
- geografia, język angielski, język niemiecki
- język polski, historia, wiedza o społeczeństwie,
egzamin maturalny
Szkoła Podstawowa
- nauczanie przedszkolne
- nauczanie zintegrowane
- nauczanie kl. 4 - 6
- sprawdzian w klasie 6-tej
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
kontakt z administratorem

549328 Unikalnych wizyt