Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
Uwaga! Ogłaszamy zapisy do klasy IV SPS nr 6 i do Gimnazjum Sportowego o specjalnościach piłka siatkowa dziewcząt i chłopców oraz piłka nożna chłopców
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook29/07/2015 11:26:24 
 
Rekrutacja 2015/2016
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Po lekcjach
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Terminy egzaminów poprawkowych
OgłoszenieTerminy egzaminów poprawkowych
Międzynarodowy turniej na Słowacji
OgłoszenieWybrani zawodnicy z IV b (rocznik 2004), V b (rocznik 2003), VI b (rocznik 2002), razem 53 młodych piłkarzy w dniach 1-7.07 będzie rywalizować z rówieśnikami 15 krajów: Polska, Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Czechy, Białoruś, Estonia, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Serbia i nawet z Filipin (rocznik 2003).

Turniej jest ogromnym przedsięwzięciem w którym zagra 177 zespołów w 9 kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt.

Do tej pory w imprezie na Słowacji uczestniczyły zespoły Rony roczników 1998, 2000 i 2005. W tym roku roczniki 2002, 2003 i 2004.

Wszystkie wyniki spotkań można śledzić na żywo za pośrednictwem strony turnieju Fragaria Cup.Listy zakwalifikowanych do klas sportowych
OgłoszenieListy kandydatów zakwalifikowanych do klas sportowych Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku:

Klasa IV piłka nożna

Klasa IV piłka siatkowa

Listy kandydatów zakwalifikowanych do Gimnazjum Sportowego:

Klasa I gimnazjum piłka nożna

Klasa I piłka siatkowa dziewcząt

Klasa I piłka siatkowa chłopców

Ostateczne listy przyjętych zostaną opublikowane 8 lipca.

Wszystkim zakwalifikowanym sportowcom i rodzicom gratulujemy.


Bal Szóstoklasistów
Ogłoszenie

Kliknij, aby zobaczyć galerię

23 czerwca 2015 w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku przy dźwiękach 'Poloneza' rozpoczął się uroczysty Bal Szóstoklasistów. Uczniowie z klasy 6a i 6b SPS 6 spędzili niezapomniany wieczór świętując i bawiąc się w rytmie swoich ulubionych utworów muzycznych. Były tańce, wyśmienity poczęstunek przygotowany przez rodziców, karaoke i mnóstwo dobrej energii.
Dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania do Balu: Państwu Magdalenie i Łukaszowi Budzińskim, Pani Katarzynie Zyzman, Pani Urszuli Oleksińskiej, Pani Agnieszce Malinowskiej, Pani Annie Przybysz.
Dziękujemy Nauczycielom i Dyrekcji SPS6 za spędzenie tego wieczoru z nami.
Dziękujemy Pani Katarzynie Klimach, nauczycielce wychowania fizycznego, za trud włożony w przygotowannie naszych szóstoklasistów do zatańczenia 'Poloneza'.

Było wesoło i optymistycznie. Być może Bal Szóstoklasistów na stałe wpisze się w kalendarz uroczystości w naszej szkole - czego sobie i uczniom życzymy :-)

Marlena Skutnik & Katarzyna Cholewińska
(wychowaczynie klasy 6a i 6b).
Kolejny sukces klasy VI b!
wydarzenia sportoweTym razem klasa VI b Naszej podstawówki grała jako Rona w mistrzostwach klubowych województwa.
Turniej finałowy został rozegrany w Elblągu na dwóch boiskach. Na mistrzostwa województwa zjechały wszystkie najlepsze zespoły w kat. Młodzik ( do rywalizacji w całym sezonie przystąpiło ok. 100 zespołów). Turniej podzielono na 4 grupy po 3 zespoły. Po losowaniu Tona trafia na Olimpię Elbląg i Drwęce Nowe Miasto Lubawski. Mecze grupowe zagraliśmy dobrze wygrywając pewnie, choć nie ustrzegliśmy się błędów. Oba spotkania wygrywamy po 1:0 stwarzając sobie dużo sytuacji na podwyższenie
rezultatów. W ćwierćfinale trafiamy na Warmię Olsztyn i też pokazujemy swoją wyższoścć pewnie wygrywając 2:0. Półfinał mimo już dużego zmęczenia, też gramy koncertowo z gospodarzami wygrywamy 2:0. Do finału mistrzostw gramy bardzo dobrze, nie tracimy bramki ( Kacper Gajewski najlepszy bramkarz turnieju). W finale spotykamy się z Naki Olsztyn faworytami turnieju, którzy do finału "doczołgali się" remisując 3 spotkania w regulaminowym czasie. W finale nie daliśmy rady kontynuować dobrej passy,
gdyż zespół Naki postawił poprzeczkę bardzo wysoko i porażka 0:1 i jesteśmy wicemistrzami.

Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Kacpra Gajewskiego z UKS Rona I Ełk. Królem Strzelców został Jakub Perkowski z Hetmana Baranowo (4 bramki), a najlepszym zawodnikiem został Filip Dymerski z UKS Naki III Olsztyn.Mecze grupowe:
Rona 1:0 Olimpia Elbląg ( Ryszkiewicz)
Rona 1:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (Ryszkiewicz)

ćwierćfinał:
Rona 2:0 Warmia Olsztyn (Lewandowski, ?)

Pófinał:
Rona 2:0 Olimpia Elbląg (2x Stelmaszuk)

Finał:
Rona 0:1 Naki

KADRA:
Gajewski Kacper., Tymon Gutowski, Gabriel Rećko, Michał Herman, Maksymilian Smoliński, Filip Ryszkiewicz Filip, Kamil Albo, Jakub Lewandowski, Piotr Murawski, Kacper Łask, Bartek Bielski, Marcin. Stelmaszuk, Błażej Makar

Klasyfikacja końcowa
1. UKS Naki III Olsztyn
2. UKS Rona 03 I Ełk
3. AP 3Stomil Olsztyn
4. ZKS Olimpia I Elbląg
5. UKS Hetman Baranowo
6. UKS SP Legia-Bart Bartoszyce
7. KKS Warmia Olsztyn
8. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
9. SKS Szczytno
10. KS Finishparkiet NML
11. ZKS Olimpia IV Elbląg
12. GKS LZS Wikielec
Rekrutacja do klas sportowych
OgłoszenieListy kandydatów do Gimnazjum Sportowego zgodnie z ilością punktów uzyskanych w testach sprawnościowych:

Kandydaci do klasy I piłka nożna

Kandydaci do klasy I piłka siatkowa dziewcząt

Kandydaci do klasy I piłka siatkowa chłopców

Dodatkowy test sprawnościowy dla kandydatów w dyscyplinie piłka nożna, którzy z powodu kontuzji nie mogli uczestniczyć w próbie odbędzie się w sobotę 27 czerwca 2015 o godzinie 15:00 na Orliku.

Przypominamy, o dostarczeniu świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach sprawdzianu do 30 czerwca do godziny 14:00.

ZAPRASZAMY


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015
OgłoszenieUroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w sali gimnastycznej w następujących termiach:

oddziały przedszkolne – 24.06 o godzinie 16:00,

VI – 25.06 o godzinie 17:00,

IV - V SP – 26.06 o godzinie 8:00,

I-III SP – 26.06 o godzinie 9:30,

LO – 26.06 o godzinie 11:00,

Serdecznie zapraszamy.
Turniej Sportowy Mali Mistrzowie Na Start
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

16 czerwca 2015 r. na boisku Orlik Zespołu Szkół Samorządowych odbył się Turniej Sportowy Mali Mistrzowie Na Start klas I SP o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. W turnieju wzięli udział uczniowie klas pierwszych z ełckich szkół podstawowych, realizujący ogólnopolski program Mały Mistrz. Turniej miał na celu promocję aktywności ruchowej wśród najmłodszych uczniów i rozwijanie pasji sportowych. Stworzył możliwość wymiany doświadczeń i zaprezentowania nabytych umiejętności ruchowych w czasie mijającego roku szkolnego. Konkurencje sportowe przeprowadzone były w formie gier i zabaw rzutnych, skocznych, bieżnych, zwinnościowych, orientacyjno-porządkowych. Każda konkurencja przysporzyła uczniom wiele pozytywnych emocji i radości. Wspaniała atmosfera rywalizacji sportowej była możliwa dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu zawodników przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego. Nasz turniej uświetnił występ szkolnych zespołów taneczno-gimnastycznych: „Fair Play” i „Arabeski” pod kierunkiem Pani Katarzyny Klimach. Dziewczęta pokazały swoje umiejętności w bardzo ciekawym układzie tańca ludowego „Krakowiaka” i piosence „Czerwone Jagody” oraz układzie gimnastycznym, wzbudzając aplauz wśród zebranych tego dnia na płycie boiska.
Na zakończenie zmagań sportowych wszyscy uczestnicy otrzymali medale z tytułem „Mały Mistrz”, a dekoracji zawodników dokonali: wiceprezydent Miasta Ełku Pan Artur Urbański, dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych Pani Ewa Litman oraz główny specjalista do spraw oświaty Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Ełku Pani Barbara Kott. Szkoły otrzymały również puchary i nagrody w postaci słodkich upominków. Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Ełku, za co serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w organizację turnieju, a szczególnie uczniom klas: VIa SP, Vb SP, IIB LO, IIC LO.

Organizator - Katarzyna Cholewińska
Współorganizator -Katarzyna Klimach
Obsługa techniczna - Jarosław Andrzejewski, Tomasz Kowalko
Obsługa księgowa projektu - Jadwiga Tafelska
Finał Mistrzostw Województwa
SukcesyDrużyna piłki nożnej chłopców Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku sięgnęła po tytuł mistrza województwa warmińsko-mazurskiego. Chłopcy wygrali turniej w Olsztynie i zdobyli tytuł najlepszej drużyny w województwie. Wszyscy zawodnicy uczą się w klasie VI b Szkoły Podstawowej Sportowej i są także zawodnikami rocznika 2002 ełckej Rony.

Wyniki grupowe:

SPS 6 Ełk 4:1 SP 1 NIdzica
SPS 6 Ełk 3:1 SP 4 Iława

Półfinał:
SPS 6 Ełk 4:0 SP 4 Ostróda

Finał:
SPS 6 Ełk 2:0 SP 29 Olsztyn

Skład zespołu:

Kacper Gajewski, Błażej Makar, Jakub Rusak, Filip Ryszkiewicz, Piotr Murawski, Michał Herman, Jakub Lewandowski, Maksymilian Smoliński.

Trener: Dariusz Ryszkiewicz.
Opiekun i wychowawca klasy: P. Kasia Cholewińska.
Spotkanie Rodziców Kandydatów do klas 0 i I SPS
Zapraszamy na zebranie Rodziców Kandydatów do klas 0 i I SPS w czwartek (18.06) o godzinie 16:30 w stołówce szkolnej.
I ty możesz zostać poetą
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs literacki, który skierowany był do uczniów klas 4-6. Wszystkie prace przesłano do dnia 15.05.2015 r.
Zadaniem uczestników było napisanie wierszy (czcionką 12) dotąd niepublikowanych i nienagradzanych w innych konkursach.
Celem konkursu było wzbudzanie w uczestnikach wrażliwości poetyckiej, łowienie talentów, promowanie twórczości.
Organizatorzy otrzymali 48 wierszy napisanych przez uczniów ełckich i pobliskich szkół podstawowych zgodnie z regulaminem konkursu.
Komisja w składzie: Ewelina Koniecko- nauczyciel Gim nr 1, Małgorzata Kosieradzka- nauczyciel LO ZSS w Ełku oraz panie Hanna Tyszko i Jolanta Rynkowska nauczycielki SPS nr 6 wyłoniła 6 najlepszych prac.
Ocenie podlegały: oryginalność w przedstawieniu swojej rodziny, zastosowane środki poetyckie, ogólny walor artystyczny.
Prace uczestników były na wysokim poziomie, wobec czego komisja miała trudny wybór.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: uczennica Marysia Kowalewicz - SP 2
II miejsce: uczennica Gabriela Lis – SP w Mrozach Wielkich
III miejsce: uczennica Wiktoria Bagińska - SPS 5
Wyróżnienia:
uczennica Aleksandra Gastoł - SP 7
uczennica Aleksandra Urbanowicz - SP 6
uczennica Patrycja Jakuć - SP 3
Wręczenie dyplomów i nagród książkowych miało miejsce dnia 01.06.2015 r. o godz. 16.00 w czasie „Festynu rodzinnego” w ZSS w Ełku.
Strona 1 z 48 1 2 3 4 > >>

Poćwicz online
Projekty w szkole
Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
kontakt z administratorem

739741 Unikalnych wizyt