Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
Uwaga gimnazjalisto. Trwa nabór do Liceum Ogólnokształcącego. Zapraszamy
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/08/2016 20:31:56 
 
Rekrutacja 2016/2017
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Po lekcjach
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Terminy egzaminów poprawkowych
Ogłoszenie

Terminy egzaminów poprawkowych
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IV klasy Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w roku szkolnym 2016/2017
Ogłoszeniespecjalność piłka siatkowa


specjalność piłka nożna
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do I klasy Gimnazjum Sportowego w roku szkolnym 2016/2017
Ogłoszeniespecjalność piłka siatkowa


specjalność piłka nożna


Lista kandydatów do Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6, którzy przystąpili do prób sprawności fizycznej
Ogłoszenie

Lista kandydatów, którzy przystąpili do prób sprawności fizycznejListy zakwalifikowanych do klasy sportowej zostaną podane do 1 lipca 2016r. do godz. 14:00.
Życzenia wakacyjne
Wszystkim uczniom dziękujemy za cały rok intensywnej nauki, rodzicom za aktywną współpracę.

Całej społeczności szkolnej życzymy udanego, radosnego i zdrowego wypoczynku wakacyjnego.

Odpoczywajcie radośnie i wracajcie po wakacjach wypoczęci, pełni nowych sił do nauki.


Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Kronika
Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2015/2016 klas 4-5 i 0-2

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2015/2016 klas 3-cich i 6-tych

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2015/2016 klas 1-2 LO
Bezpieczne wakacje-spotkanie z policjantem, urzędnikiem pocztowym
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 17 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku odbyło się spotkanie
z policjantem na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Celem wizyty było omówienie zagrożeń czyhających na dzieci w okresie wakacyjnym: w wodzie, na drodze, w domu, w Internecie. Zwrócono uwagę na zagrożenia płynące z korzystania niestrzeżonych kąpielisk, rozpalania ognisk, organizowania zabaw w niebezpiecznych miejscach. Przypomniano uczniom o tym jak zachować się w sytuacji trudnych, o powiadomieniu odpowiednich służb. Pan policjant przestrzegał także przed zawieraniem znajomości z osobami spoza rodziny. Podczas spotkania uczniowie zadawali wiele pytań. Spotkanie przebiegało w miłej, przyjaznej atmosferze.
Ponadto uczniowie kl.1a wyszli poza teren szkoły, aby rozpoznać znaki drogowe i bezpiecznie poruszać na przejściach dla pieszych. Następnie udali się na Pocztę Główną przy ul. F.Chopina.
Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty, pracą listonosza, poprawne adresowanie kopert. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu. Obejrzały logo poczty, różnorodne przekazy pocztowe, poznały drogę listu, paczki i innych przesyłek, wysłały też własnoręcznie zrobione laurki na dzień taty. Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Utrwalono zasady szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Ważne jest, aby najmłodsi wypoczęli i wrócili do swoich domów bezpiecznie.

Opiekunowie: Magdalena Budzińska, G.Syrwid-Paszkowska
W poszukiwaniu lata -przejażdżka bryczkami
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 21 czerwca dzieci z klasy 1a Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 udały się na atrakcyjną wycieczkę „Bryczkami” do okolic Ełku i Szelig. Głównym celem było doskonalenie wiedzy na temat przyrody i wypoczynek na świeżym powietrzu. Każdy uczestnik wycieczki starał się przypomnieć wiadomości na temat ochrony przyrody. Wspólne zabawy ruchowe, ognisko z kiełbaskami, plac zabaw przy hotelu „Gryfia”- to dobra okazja do wypoczynku na świeżym powietrzu podczas lata. Była to wspaniała okazja do rozbudzenia zainteresowań otaczającą przyrodą, wzbogacenia wiedzy oraz kształtowania postaw proekologicznych. Przejażdżka bryczkami była ciekawa, relaksująca i odprężająca...

Opiekunowie: Magdalena Budzińska, G.Syrwid-Paszkowska
II TURNIEJ SPORTOWY „MALI MISTRZOWIE NA START” KLAS I i II SP o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA EŁKU
wydarzenia sportowe

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach14 i15 czerwca 2016 r. na boisku „Orlik” i w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku odbył się II Turniej Sportowy „Mali Mistrzowie Na Start” klas I i II SP o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. W turnieju wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich z ełckich szkół podstawowych, realizujący ogólnopolski program Mały Mistrz. Turniej miał na celu promocję aktywności ruchowej wśród najmłodszych uczniów i rozwijanie pasji sportowych. Stworzył możliwość wymiany doświadczeń i zaprezentowania nabytych umiejętności ruchowych w czasie mijającego roku szkolnego. Konkurencje sportowe przeprowadzone były w formie gier i zabaw rzutnych, skocznych, bieżnych, zwinnościowych, orientacyjno-porządkowych. Każda konkurencja przysporzyła uczniom wiele pozytywnych emocji i radości. Wspaniała atmosfera rywalizacji sportowej z zachowaniem zasad fair play była możliwa dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu zawodników przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego. Nasz turniej uświetnił występ szkolnego zespołu taneczno-gimnastycznego: „Fair Play” pod kierunkiem Pani Katarzyny Klimach. Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności w bardzo ciekawym układzie tańca sportowego, wzbudzając ogólny aplauz.
Na zakończenie zmagań sportowych wszyscy uczestnicy otrzymali medale z tytułem „Mały Mistrz 2016”, a dekoracji zawodników dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych Pani Ewa Litman, Główny Specjalista Do Spraw Oświaty Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Ełku Pani Barbara Kott oraz Kierownik Filii W-MODN w Olecku Pan Zbigniew Bogdan. Szkoły otrzymały również puchary. Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Ełku, za co serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w organizację turnieju, a szczególnie uczennicom klas: VIa SP, VIc SP, IIM LO.

Organizatorki: Katarzyna Cholewińska, Katarzyna Klimach
Obsługa techniczna - Tomasz Kowalko, Grzegorz Orzeł
Obsługa księgowa projektu - Jadwiga Tafelska
WYCIECZKA ROWEROWA


W ostatni piątek klasa 5a podczas lekcji Wychowania Fizycznego pojechała na wycieczkę rowerową po Ełku. Uczniowie miło i ciekawie spędzili czas. Wycieczka była dobrym urozmaiceniem lekcji oraz wykorzystaniem pięknej, czerwcowej pogody.

Opiekunowie: Grzegorz Orzeł i Tomasz Kowalko
Lista kandydatów do Gimnazjum Sportowego, którzy przystąpili do prób sprawności fizycznej
OgłoszenieLista kandydatów, którzy przystąpili do prób sprawności fizycznej

Przypominamy o uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do gimnazjum o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz o
zaświadczenie o wynikach sprawdzianu do 28 czerwca do godziny 15:00.

Ostateczne podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - 15 lipca 2016

Terminy rekrutacje uległy zmianie w związku z Zarządzeniem Nr 18/2016 Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z dnia 24.03.2016 roku (zmieniającym Zarządzenie Nr 4/2016 Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z dnia 29.01.2016 roku)
Treść zarządzenia
Strona 1 z 64 1 2 3 4 > >>
POLECAMY

Poćwicz online
Projekty w szkole
Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
kontakt z administratorem

1003619 Unikalnych wizyt