Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych liceum ogólnokształcącego na rok szkolny 2019/2020 ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook18/06/2019 03:51:34 
 
Rekrutacja 2019/2020
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Spartakiada Promocji Zdrowia "Mamo, tato baw się z nami"
fotp Numer i nazwa działania III.2 Spartakiada Promocji Zdrowia „Mamo, tato baw się z nami
SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU SPARTAKIADY PROMOCJI ZDROWIA
„MAMO, TATO BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”

Dnia 21 kwietnia 2007r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych po raz czwarty odbyła się Spartakiada Promocji Zdrowia „Mamo, tato baw się z nami”. Impreza trwała od godziny 8:30 do 12:30.

Celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia oraz wyrabianie czynnego uczestnictwa w zawodach sportowo-rekreacyjnych z udziałem społeczności szkolnej i pozaszkolnej. Spartakiada umożliwiła promowanie wartości rodzinnych, budowania szacunku dla nich. Stworzyła również rodzicom możliwość aktywnego, atrakcyjnego współdziałania ze szkołą w zakresie wychowania i kształcenia. Spartakiada była corocznym podsumowaniem działań Szkoły Promującej Zdrowie.

Uczestnikami byli uczniowie klas O-III i IV-VI. Do wspólnej zabawy zostali włączeni również rodzice i wychowawcy. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Ewa Liman życząc niezapomnianych i wyjątkowych wrażeń sportowych. Współzawodnictwo klas rozpoczęło się od wspólnej rozgrzewki i prezentacji okrzyków sportowych, które miały zachęcić do wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji w duchu poszanowania zasad fair play. Odbyła się również prezentacja plakatów o tematyce zdrowotnej.

Uczniowie rywalizowali między sobą na poszczególnych poziomach nauczania w formie gier i zabaw ruchowych (biegowych, rzutnych, skocznych, zwinnościowych) Każda klasa miała w danej konkurencji swoich przedstawicieli spośród rodziców i wychowawców. Wszyscy uczestnicy z pełnym zaangażowaniem wykonywali poszczególne zadania. Konkurencje dostarczyły zarówno uczestnikom turnieju jak i obserwatorom dużo pozytywnych emocji i śmiechu.

Założeniem wspólnej zabawy było uczestnictwo każdego dziecka bez względu na sprawność. W tym dniu nie było przegranych, wszyscy bowiem czerpali radość i zadowolenie ze wspólnej rodzinnej aktywności ruchowej. Na zakończenie każda klasa otrzymała nagrody w postaci dyplomów i słodyczy.

Opracowała Katarzyna Cholewińska

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1880924 Unikalnych wizyt