Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych liceum ogólnokształcącego na rok szkolny 2019/2020 ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/07/2019 18:39:56 
 
Rekrutacja 2019/2020
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Dni Młodzieży w Olecku
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię

W sobotę 11 maja 2019 r. w Olecku odbył się Diecezjalny Dzień Młodzieży, któremu przyświecały słowa św. Jan Pawła II "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, krzyża bez miłości nie uniesiecie".

Diecezjalny Dzień Młodzież rozpoczął się od spotkania w hali Lega. Młodzież zjechała się z całej diecezji. Na miejscu doliczono się ponad 2 tys. młodych osób. Uczniów naszej szkoły oczywiście nie mogło tam zabraknąć. Podczas spotkania mieliśmy okazję wysłuchać pięknych świadectw spotkania z Bogiem młodych ludzi, wspólnie bawić się i tańczyć na chwałę Pana. Ciekawym okazały się Q&A z ks. biskupem Jerzym Mazurem, któremu młodzież zadała kilka ważnych dla nich pytań, odnośnie wiary, znaczenia Pisma Świętego w życiu. Były również osobiste pytania, między innymi o moment poczucia przez ks. biskupa powołania do kapłaństwa. Padło nawet pytanie o to, ile ks. biskup zarabia :-) Podczas spotkania miał miejsce piękny gest wymiany różańców. Każdy zgromadzony mógł przekazać swój różaniec z intencją koledze, koleżance obok.

Uczestnicy DDM uczestniczyli również w Drodze Krzyżowej. Ruszyli ulicami miasta, którą zakończyła msza święta w nowo wybudowanym amfiteatrze nad jeziorem. Na koniec ks. biskup ogłosił, że gospodarzem kolejnego Diecezjalnego Dnia Młodzieży będzie Augustów. Tam też nie może nas zabraknąć :-) Całe spotkanie zakończył wspólny posiłek.

Opracowała: Katarzyna Bienasz

Puchar Polski BJJ GI i NO GI
wydarzenia sportowe

Dnia 12.05.2019 r. w Warszawie odbył się turniej "Puchar Polski BJJ GI i NO GI". Szymon Żabiński i Gabryś Żabiński startowali w dwóch kategoriach w kimonach i bez. Zdobywając w sumie cztery srebrne medale.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Orzeł

4c i 4d na filmie w Planet Cinema
Kronika
Klasy 4c i 4d razem z wychowawczyniami spędziły wtorkowe popołudnie w kinie Planet Cinema oglądając film 'Praziomek'. Przygody sir Lionela Frosta, który wyruszył w dzikie ostępy Ameryki Północnej by odnaleźć przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą to historia godna polecenia miłośnikom animacji na wysokim poziomie.

Organizacja i opieka: Marlena Milewska, Kamila Kęsicka, Agnieszka Łabanowska.
Szkoła Podstawowa Sportowa w Ełku, klasa 4B, rocznik 2009 - Podsumowanie turnieju finałowego „Z Podwórka Na Stadion”, Mistrzostwa Polski w Warszawie
wydarzenia sportowe

Zawodnicy oraz uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Ełku przez trzy dni reprezentowali nasze województwo w finałowym turnieju „Z Podwórka Na Stadion” w kategorii U-10. Pierwszego dnia odbyły się zmagania grupowe, które umożliwiły nam grę w „ćwierćfinale B” - czyli grę o miejsca 9-16. Drugi dzień to już faza pucharowa, która w klasyfikacji końcowej uplasowała nas na 14 miejscu ... w POLSCE ! Podczas całych zmagań nasza drużyna miała też inne atrakcje, takie jak zwiedzanie stadionu Legii Warszawa, koncert Roksany Węgiel oraz wyjście do parku trampolin. Turniej odwiedzili również przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej, m. in. Prezes Zbigniew Boniek oraz trener Reprezentacji Polski - Jerzy Brzęczek, z którymi nasi zawodnicy mogli porozmawiać i zrobić zdjęcie. W dniu 2.05.2019 mieliśmy okazje kibicować podczas finału Pucharu Polski, na Stadionie Narodowym gdzie zmierzyły się Jagiellonia Białystok oraz Lechia Gdańsk.

Cała drużyna zostawiła serducho na turnieju, oraz wywozi z niego duży bagaż doświadczeń piłkarskich i mentalnych.

Kadra Szkoły Sportowej na Turnieju „Z Podwórka Na Stadion”, Mistrzostwa Polski w Warszawie: Wenda Dawid, Tymoszczuk Krystian, Lach Oskar, Stankiewicz Igor, Zastocki Bartłomiej, Wojtkowski Fabian, Mościcki Michał, Goździk Artur, Danielczyk Paweł, Nerkowski Gabriel.

Trenerzy: Tomasz Kowalko, Kamil Bruliński

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego
6 maja rusza nabór do szkół ponadgimnazjalnych

To zawsze jest jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych przez nastolatków. Od poniedziałku 6 maja młodzież może wybierać szkoły, w których chce kontynuować naukę.

Liceum ogólnokształcące, technikum albo branżowa szkoła I stopnia - taki wybór mają nastolatkowie. Rejestracja kandydatów potrwa do 14 czerwca do godz. 15:00. Kandydaci do klas sportowych mają trochę mniej czasu, ponieważ wprowadzanie przez komisję rekrutacyjną wyników testów sprawnościowych powinno zakończyć się 7 czerwca.

Rekrutacja jest prowadzona przy pomocy systemu elektronicznego. To zapewnia spokojny, obiektywny i bezpieczny proces rekrutacji kandydatów. Przy pomocy serwisu internetowego można wypełnić wniosek o przyjęcie do szkoły, zapoznać się z kryteriami i zasadami punktacji, mieć stały dostęp do poradników, monitorować zainteresowanie innych kandydatów poszczególnymi oddziałami.

Każdy z kandydatów może wybrać trzy placówki. Należy je ułożyć według preferencji, czyli jako pierwsza powinna być szkoła, na której najbardziej zależy składającemu wniosek. O dostaniu się będzie decydować liczba zdobytych punktów.

Link do strony dla kandydatów
Nasi uczniowie na Stadionie Narodowym
Kronika
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu
Kronika

Reprezentacja naszej szkoły ( rocznik 2003 i młodsi ) odniosła zwycięstwo w Mistrzostwach Rejonu VI Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców, które odbyły się 30.04.2019r. w Olecku. Zespół awansował do półfinału wraz z gospodarzami - Szkołą Podstawową nr 3 z Olecka. Serdecznie gratulujemy.

Wynik finału rejonowego:
SP 3 Olecko 2:9 ZSS Ełk

Skład zespołu: Kamil Modzelewski, Konrad Suski, Mateusz Kułakowski, Cyprian Szuchnicki, Jakub Urynowicz, Sylwester Perkowski, Kacper Sylwisty, Arkadiusz Kucharski, Piotr Lipiński, Bartosz Pieńczykowski.

Trener Dariusz Ryszkiewicz

Mistrzowie Województwa na Stadionie Narodowym
Kronika
Szkoła Sportowa gotowa na Mistrzostwa Polski w Warszawie. Pozdrawiamy

Trzymamy kciuki!!!
Organizacja pracy szkoły
OgłoszenieInformuję, że od poniedziałku 29 kwietnia strajk nauczycieli jest zawieszony. Wszystkie zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem z uwzględnieniem zastępstw za nieobecnych nauczycieli.

2 maja 2019 r jest normalnym dniem pracy dla uczniów i nauczycieli w związku z tym, że miał być dniem wolnym po odpracowaniu.

Od 6 maja będzie obowiązywał nowy plan zajęć (bez klasy 3L).
Zapraszamy absolwentów
OgłoszenieZapraszamy absolwentów szkoły do sekretariatu w celu odebrania indywidualnych harmonogramów egzaminów maturalnych oraz kodów dostępu do serwisu umożliwiającego sprawdzenie informacji o uzyskanych wynikach z egzaminu.
Zakończenie roku szkolnego klasy 3L
OgłoszenieInformuję, że w dniu dzisiejszym odbyła się rada klasyfikacyjna klasy trzeciej liceum. Za co ogromnie dziękuję nauczycielom.

Uczniów, proszę o zgłaszanie się do sekretariatu po druk obiegówki w celu rozliczenia się ze szkołą. Przypominam o zwrocie książek do biblioteki szkolnej i opróżnieniu szafki.
Po zebraniu wszystkich podpisów będzie można w sekretariacie odebrać dokumenty, świadectwo gimnazjalne i zaświadczenie o wynikach z egzaminów gimnazjalnych.

26 kwietnia na piątej godzinie lekcyjnej o 11:50 w piątek sali 215 odbędzie się szkolenie z procedur maturalnych, przekazanie kodów dostępu do portalu OKE oraz zakończenie roku szkolnego.

Serdecznie zapraszam. Liczę na zrozumienie trudnej sytuacji i wyrozumiałość.
Zapewniam, że dyrekcja szkoły dokłada wszelkich starań, aby umożliwić ukończenie szkoły uczniom klasy 3L.
Strona 4 z 126 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1913865 Unikalnych wizyt